Головна » 2018 » Жовтень » 20 » Навчалися вчителі початкових класів
19:48
Навчалися вчителі початкових класів

12-13 жовтня 2018 року відбулася дводенна очна сесія навчання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району, які будуть працювати з учнями 1-х класів у 2019/2020 навчальному році відповідно до вимог нового змісту початкової освіти Нової української школи.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 № 36 „Про затвердження Типової освітньої програми організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти” вчителі опрацювали модуль перший «Сучасний учитель як провідник змін» та модуль другий «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення». Тренінгові заняття були спрямовані на вдосконалення компетентності педагогів щодо саморозвитку та успішної самореалізації в професійній діяльності на основі чітко визначених засад Концепції Нової української школи. 
Також учителі обговорили перші кроки роботи на інтерактивній онлайн-платформі Ed-era з підвищення кваліфікації та вирішували організаційні питання щодо проходження онлайн-курсу.

Наталя Ставкова, методист Зборівського районного методкабінету

Фотогалерея

Переглядів: 62 | Додав: admin2 | Теги: Зборівський РМК, Наталя Ставкова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar