Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Навчання з правил пожежної безпеки
15:12
Навчання з правил пожежної безпеки

Пожежна безпека об'єкта – стан об'єкта, за якого з регламентованою імовірністю виключається можливість виникнення і розвитку пожежі та впливу на людей її небезпечних факторів, а також забезпечується захист матеріальних цінностей.
Цілком закономірно, що існує безпосередня зацікавленість у зниженні вірогідності виникнення пожеж і зменшенні шкоди від них. Досягнення цієї мети є досить актуальним і складним соціально-економічним завданням, вирішенню якого повинні сприяти системи пожежної безпеки.
З цією метою 31 жовтня 2017 року в актовій залі відділу освіти та районного методичного кабінету проведено навчання керівників навчальних закладів району з питань пожежної безпеки. 
Як зазначила начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Миколаївна Назарчук, актуальність такого питання зумовлена тим, що всі працівники школи проходять вступний, первинний і повторні інструктажі з пожежно-технічої безпеки. Директор школи видає відповідний наказ, підставою для якого є «Кодекс цивільного захисту України» та «Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України», затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 15.08.2016 № 974.
Лекцію «Пожежна безпека» з використанням цікавого ілюстративного матеріалу прочитав старший викладач-методист навчального пункту АРЗ СП Управління  ДСНС України в Тернопільській області Євген Олегович Ярема.
А під час практичного навчання на вулиці кожен бажаючий мав можливість використати вогнегасник, аби спробувати загасити полум’я. 
На завершення навчання керівник галузі освіти району акцентувала увагу присутніх керівників щодо внесених змін наказом Міністерства внутрішніх справ України від 31 липня 2017 року № 657 до Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом МВС України від 30.12.2014 № 1417.

Фотогалерея

Переглядів: 76 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, пожежна безпека | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar