Головна » 2018 » Червень » 21 » Оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»
11:50
Оголошується конкурс на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, рішення сесії Зборівської районної ради від 16.04.2018р. №466 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Зборівської районної ради Тернопільської області та затвердження статуту» та з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора, відділ освіти Зборівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Зборівської районної ради Тернопільської області.          
Основні вимоги до кандидатів:
- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
- стаж роботи за фахом не менше п’яти  років;
- вільне володіння державною мовою;
- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;
- знання діловодства.
Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до  конкурсної комісії такі документи:
• копію паспорта громадянина України;
• письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;
• копію трудової книжки;
• копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
• письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу. 
Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Зборівської районної ради Тернопільської області здійснюється у відділі освіти Зборівської райдержадміністрації адресою: вул. Б. Хмельницького, 41, м. Зборів, Тернопільська область, 47201, з 22.06.2018 по 21.07.2018.
У разі невідповідності наданих документів установленим вимогам претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсу не допускаються, про що їм буде повідомлено впродовж трьох днів відділом освіти.
Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі в конкурсі, письмово повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше, ніж протягом десяти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

Дата проведення конкурсного відбору:  24.07.2018 року.
Конкурсний відбір передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.
Місце та час проведення конкурсного відбору: актова зала відділу освіти Зборівської райдержадміністрації, о 10.00 год.
Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном  2-12-67, e-mail: osvita.zbo@ukr.net.

Перелік питань для перевірки знання законодавства України кандидатами на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Зборівської районної ради Тернопільської області

Переглядів: 70 | Додав: admin2 | Теги: конкурс на посаду директора ІРЦ, відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar