Головна » 2017 » Липень » 31 » Освітня Платформа «Критичне мислення» запрошує на тренінг у м. Тернополі
13:36
Освітня Платформа «Критичне мислення» запрошує на тренінг у м. Тернополі

Освітня Платформа «Критичне мислення» проводить серії тренінгів для професійного розвитку педагогічних працівників загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з інноваційних методик навчання: інтерактивної технології й технології розвитку критичного мислення учнів. 
На тренінгах впродовж 2016-2017 навчального року, які будуть проводитися в регіонах, педагоги познайомляться з особливостями навчання критичному мисленню, структурою і методикою уроку з розвитку критичного мислення, з типами, видами і методикою застосування запитань як інструментом розвитку критичного мислення, методами критичного опрацювання інформації навчальних текстів та сформують у себе необхідні уміння і навички. 
У м. Тернополі та м. Києві заплановані тренінги відбудуться 17 серпня 2017 року.
Крім того, у м. Києві проводяться спеціалізовані тренінги для вчителів початкової школи з методики розвитку критичного мислення учнів та практикуми з використання інтерактивних методів навчання у навчанні різних предметів як основи педагогіки партнерства.
Для участі у тренінгах необхідно зареєструватись на платформі «Критичне мислення» за посиланням: • Тернопіль ▸https://goo.gl/v8sjqZ

Переглядів: 61 | Додав: admin2 | Теги: ВО Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar