Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Переможні старти легкоатлетів Зборівщини
14:54
Переможні старти легкоатлетів Зборівщини

3 жовтня в м. Тернополі відбувся чемпіонат області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У цих змаганнях взяли участь і відзначились легкоатлети Зборівської ДЮСШ, які завоювали 7 медалей:
1.    Тихоліз Христина – 1-е місце на дистанції 100 метрів.
2.    Мочук Марія  – 1-е місце на дистанції 800 метрів.
3.    Цвірла Дмитро – 1-е місце на дистанції 800 метрів.
4.    Мельник Олександр – 1-е місце на дистанції 1500 метрів.
5.    Лукянська Тетяна – 1-е місце на дистанції 400 метрів.
6.    Наконечний  Святослав – 2-е місце на дистанції 800 метрів.
7.    Зарудний  Назар – 3-е місце на дистанції 800 метрів.
7  жовтня в м. Тернополі  відбувся чемпіонат області серед ДЮСШ  з легкоатлетичного кросу. Команда Зборівської ДЮСШ на цих змаганнях завоювала 3-е загальнокомандне місце, виборовши 5 медалей. Чемпіонами та призерами змагань стали:
1.    Мельник Олександр –  1-е місце на дистанції  3000 метрів.
2.    Мочук Марія – 2-е місце на дистанції 800 метрів.
3.    Рава  Уляна – 2-е місце на дистанції 1000 метрів.
4.    Антонюк  Андріана – 2 -е місце  на дистанції 1500 метрів.
5.    Наконечний  Святослав – 3-е місце  на дистанції 1000 метрів.
8 жовтня в м. Броди (Львівська область) відбулась відкрита першість області з легкоатлетичного кросу. Зборівські  легкоатлети знову відзначились, завоювавши 8 медалей:
1.    Лукянська Тетяна – 1-е місце на дистанції 500 метрів.
2.    Дорош Наталя – 3-е місце на дистанції 500 метрів.
3.    Наконечний Святослав – 1-місце на дистанції 1000 метрів.
4.    Рава  Уляна – 1-е місце на дистанції 500 метрів.
5.    Антонів  Олександр – 3-е місце на дистанції 500 метрів.
6.    Цвірла Дмитро – 1-е місце  на дистанції 1000 метрів.
7.    Пелих  Святослав – 2-е місце на дистанції 1000 метрів.
8.    Мочук  Марія – 2-е місце  на дистанції 500 метрів.
А двоє наших легкоатлетів – Антонюк Андріана та Рава Уляна в складі  команди області взяли участь у Чемпіонаті України в м. Дніпро і дали залікові очки в скарбницю нашої команди. Команда зайняла 10-е загальнокомандне місце серед усіх ДЮСШ України. Готував легкоатлетів до змагань тренер-викладач Зборівської ДЮСШ  Небельський Володимир Романович
Спонсорами поїздки цього разу стали: Бобів Андрій Анатолійович, Лобур Василь Миколайович, Прінь Степан Григорович, Федьків Віталій  Іванович.