Головна » 2017 » Грудень » 20 » План заходів з реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»
13:43
План заходів з реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Нова школаКабінет Міністрів України затвердив план заходів, які необхідно здійснити до 2020 року для впровадження шкільної реформи. Відповідне розпорядження – «Про затвердження Плану заходів на 2017-2020 роки з реалізації Концепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» та перспективи впровадження на період до 2029 року» 13 грудня 2017 року, на засіданні КМУ.
«Цей план чітко визначає заходи до 2020 року, необхідні для старту Нової української школи. Йдеться про запуск нових державних стандартів, друк сучасних підручників, запровадження концептуальних засад нової системи підготовки та професійного зростання вчителів, створення нової структури школи», – пояснила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Усі заплановані заходи необхідні, аби виконати вимоги реформи. Зокрема, йдеться про створення 3-річної старшої профільної школи, оновлення змісту освіти на компетентнісній основі, підвищення ефективності освітнього процесу, забезпечення рівного доступу до якісної освіти всіх учнів, незалежно від їхнього соціального статусу, території проживання чи національної належності, та перетворення української школи на важіль соціальної рівності. Передбачено розширення автономії закладів освіти у формуванні власних освітніх програм.
Окрім детального плану заходів до 2020 року, розпорядження також містить візію змін, які будуть необхідні у період з 2020 до 2029 року.

Розпорядження Кабінету Міністрів України № 903-р від 13 грудня 2017 року

Переглядів: 121 | Додав: admin2 | Теги: КМУ Розпоярдження 903-р, відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar