Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Позашкільний заклад Зборова приймав гостей з Голландії
13:00
Позашкільний заклад Зборова приймав гостей з Голландії

17 жовтня в РЦДЮТ відбулась незвичайна зустріч. У закладі вітали гостей із далекої Голландії. Вони приїхали у наш район у рамках благодійної місії в складі міжнародної делегації і привезли гуманітарну допомогу.
Голландські волонтери прибули у наш заклад разом із начальником відділу освіти райдержадміністрації Марією Назарчук, яка, як фахівець, чудово володіє англійською мовою, і тому все, що вони  бачили і чули, їм було зрозумілим.
Із організацією роботи районного центру дитячої та юнацької творчості гостей ознайомила його директор Марія Берестецька. Вони мали можливість побувати на заняттях гуртка тістопластики та образотворчого мистецтва. З  великим задоволенням голландські гості оглянули виставку робіт гуртківців (керівники гуртків І. Марченко, М. Берестецька, І. Рудніцька, І. Карпінська).
А потім для шанованих гостей була представлена невелика концертна програма «Діти – скарб України» (керівники Л. Кривоніс, М. Сеник та М. Олійник). Дві музично-танцювальні композиції подарував волонтерам танцювальний колектив «Сюрприз». Світлана Кривоніс та Зоряна Войтович виконали пісню «Бабусина вишиванка». В українському строї захоплююче і дуже емоційно декламувала «Лист України» Соломія  Суда.  Вона ще і ще раз переконливо доводила, що все у нас буде добре. Соломія на святі була ведучою і майстерно пересипала свій виступ віршами про Україну. Оксана Робак завершила концертну програму піснею «Побажання».
А потім юні гуртківці вручили гостям із Голландії невеличкі сувеніри, виготовленні руками вихованців гуртка «Паперопластика» (керівник гуртка Л. Мельник).
Голландські волонтери щиро дякували за концерт, за теплу зустріч, фотографувалися з вихованцями та їх наставниками і подарували юним артистам солодощі, іграшки, дитячий одяг.
Зустріч завершилась, але від неї було тепло і радісно за те, що там, у далекій Голландії, є люди, котрих болить доля України, вони за неї переживають і чим можуть допомагають, просто так, без користі для себе, без грошей і вигод, просто так, для душі і на славу Божу.

Фотогалерея

Переглядів: 61 | Додав: admin2 | Теги: Зборівський РЦДЮТ, Марія Назарчук | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar