Головна » 2017 » Червень » 12 » Представники від Зборівщини побували на ІІІ Львівському фестивалі гуманної педагогіки
09:42
Представники від Зборівщини побували на ІІІ Львівському фестивалі гуманної педагогіки

Люби свою дитину будь-якою:
неталановитою, невдахою, дорослою. 
Спілкуючись з нею – радій, 
бо дитина – це свято, яке поки що з тобою. 
(Януш Корчак)

9-11 червня відбувся ІІІ Львівський фестиваль гуманної педагогіки «Як любити дітей».  
Фестиваль об'єднав педагогів з усіх куточків України. Зборівщину представляли вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІ ступенів с. Цеброва Бенедига Ольга Вікторівна та педагог-організатор ЗОШ І-ІІ ступенів с. Ренева Мойсеєнко Наталія Петрівна.
Перший день фестивалю подарував знайомство із древнім Львовом. Костюмована екскурсія «Львів крізь століття» та відвідини музеїв дали можливість гостям ознайомитися із історичними та культурними  пам’ятками міста.
Другий день передбачав офіційне відкриття фестивалю, пленарні засідання та виступи дітей – провідних експертів у галузі любові. Прихильність глядачів завоювали  дитячий колектив «Цьомчики» та представники Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Не менш вражаючим був показ колекцій юних дизайнерів, учасників Всеукраїнського конкурсу «Битва модельєрів».
Завершальним етапом фестивалю стали творчі майстерні, майстер-класи, тренінги, семінари-практикуми від кращих педагогів України. 
Усі педагогічні ідеї та бачення організатори оформили як окреме положення, документ закоркували в пляшку, аби в майбутньому, через 25 років, співставити та проаналізувати, як змінилися принципи освіти. Цінний експонат передали на зберігання до Хмельницького національного університету.
У вільний час освітяни мали можливість побувати у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької, Львівському драматичному театрі імені Лесі Українки, Будинку органної та камерної музики. Не обійшлося без прогулянки колоритним вечірнім містом та чашечки ароматної львівської кави. 
Повідомлення і світлини про ІІІ Львівський фестиваль гуманної педагогіки «Як любити дітей» надіслала нам Ольга Вікторівна Бенедига, вчитель-філолог ЗОШ І-ІІ ст. с. Цеброва

Переглядів: 134 | Додав: Psyjdsq | Теги: Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar