Головна » 2018 » Червень » 22 » Пришкільний табір "Росинка" діє у школі села Чернихова
10:07
Пришкільний табір "Росинка" діє у школі села Чернихова

Комфортні умови для відпочинку учнів створено у пришкільному таборі «Росинка», що функціонує у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Чернихова. Про активне та цікаве дозвілля дбають вихователі Любов Іванівна Кошин, Микола Юхимович Озерчук, Марія Володимирівна Бурич та Оксана Богданівна Греля.
Кожен день тут має тематичне спрямування. У «День казки», наприклад, діти побували в різних казкових образах і відчули себе справжніми акторами, взявши участь в інсценізації казок на сучасний лад. Із величезним захопленням діти перевтілювалися у казкових героїв, ретельно продумували сюжет, вносячи у нього нотку сучасності.
У «День дитинства» діти брали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах, змістовно і захоплююче створювали малюнки на асфальті «Намалюємо мирне дитинство».
У «День духовності» спочатку переглянули мультфільм про Ісуса Христа, а потім відбулася автобусна екскурсія до капличок в селах Іванківці, Плесківці та Чернихові.
У «День довкілля» було проведено екскурсію до річки Серет, де діти мали можливість ближче познайомитися з флорою і фауною місцевості. Учні продемонстрували свої знання під час проведення рольової гри  «Ми  юні захисники природи». Ще більше покращили настрій вихованців різноманітні ігри та розваги на свіжому повітрі.
Не менш цікавими були наступні дні: «День друзів», «День рідного села», «День сім'ї», «День фотографії», «День здоров'я», «День знавця рідного краю», «День музики та поезії».
Більше інформації та світлин про табір «Росинка» – на сайті ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чернихова

Переглядів: 43 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чернихова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar