Головна » 2018 » Лютий » 6 » Про сайти, олімпіади, пробне ЗНО і курси
09:54
Про сайти, олімпіади, пробне ЗНО і курси

В актовій відділу освіти райдержадміністрації відбулася чергова нарада керівників закладів загальної освіти. Відкрила нараду та інформувала директорів про окремі актуальні питання управлінської діяльності начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Миколаївна Назарчук.
Вагомою складовою інформаційного простору закладу освіти може стати шкільний сайт, як електронний представник школи в мережі Інтернет. Його створення  – це крок до відкритості шкільного освітнього процесу, що сприяє приверненню уваги громадськості, батьків до питань формування та реалізації освітньої політики школи. А з метою впровадження положень Закону України «Про освіту» для здійснення дієвого громадського контролю за діяльністю закладу освіти вони на власних веб-сайтах мають розміщувати документи та інформацію згідно пунктів 2-3 ст. 30 Закону. Тому аналіз функціонування сайтів закладів освіти став першим питанням порядку денного наради.
Оскільки «Інформаційна система управління освітою» (ІСУО) включає набір засобів та інструментів, призначених для автоматизації управлінської діяльності органів управління освітою всіх рівнів, відповідний рівень контролю за діяльністю закладів освіти, то йшлося також про оновлення в ній інформації про адреси веб-сайтів та електронної пошти на порталі Тернопільська область. ІСУО.  
Протягом листопада-грудня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Зборова проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін. У ІІ етапі олімпіад взяли участь 517 учнів, що становить  13% від загальної кількості учнів 5-11-х класів навчальних закладів району. Тому про підсумки цих учнівських олімпіад детально інформував завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний комітет» Зборівської районної ради Ігор Богданович Колос.
Про порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2018 році, інформувала методист комунальної установи «Зборівський районний методичний комітет» Оксана Федорівна Ліщинська, а про порядок електронної реєстрації слухачів на курси підвищення кваліфікації при ТОКІППО нагадала керівникам закладів освіти методист Марія Федорівна Мельник.

Більше світлин наради тут

Переглядів: 94 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar