Головна » 2017 » Грудень » 12 » Про використання інтерактивних методів навчання при викладанні хімії та біології йшлося на районному семінарі
15:51
Про використання інтерактивних методів навчання при викладанні хімії та біології йшлося на районному семінарі

8 грудня 2017 року в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації відбувся семінар для вчителів хімії та біології на тему «Інтерактивні методи на уроках хімії та біології як засіб підвищення освітнього процесу».
Актуальність теми обумовлена необхідністю удосконалення та підвищення діяльності учнів, яких потрібно навчити критично мислити, вирішувати складні проблеми шляхом аналізу обставин і відповідної інформації, зважувати та враховувати альтернативні думки, приймати виважені рішення, дискутувати, спілкуватися з іншими людьми.
З презентацією «Використання інтерактивних методів навчання при викладанні хімії та біології» виступили методисти РМК.
Досвідом  роботи з реалізації даної теми  ділилась вчитель хімії та біології ЗОШ І-ІІ ступенів с. Цеброва Зіна Миронівна Леськів. Увазі присутніх були представлені відео фрагменти уроків з хімії на тему «Ковалентний полярний і неполярний зв’язок» та з біології  на тему «Птахи – зовнішня будова і спосіб життєдіяльності».
Учасники семінару також ознайомились з презентацією на тему «Інтерактивні форми і методи роботи при викладанні хімії» з досвіду роботи вчительки хімії СЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Тетяни Павлівни Нечай, який внесений в картотеку передового педагогічного досвіду області.
При виробленні рекомендацій семінару, його учасники відзначили, що використання інтерактивних уроків сприяє підвищенню загальної обізнаності та розширенню кругозору учнів, поглибленню знань з предмета, активному розвитку пізнавальних здібностей. 
Внаслідок впровадження інтерактивних технологій, учні вміють обговорювати проблему, чітко висловлювати свою думку, застосовувати набуті знання та джерела інформації, сформовані навички, володіють вмінням приймати спільні рішення, працювати в колективі.

Більше світлин тут
 

Переглядів: 84 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівсьої РДА, Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar