Головна » 2017 » Вересень » 5 » Про вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
08:44
Про вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Миколаївна Назарчук підписала наказ від 1 вересня 2017 року №407-од «Про заходи щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні».
Наказом затверджені заходи, якими передбачено у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах: проведення екскурсій до меморіалів та музеїв, в яких оформлені тематичні виставки, присвячені Революції Гідності; проведення зустрічей з рідними Героїв Небесної Сотні, учасниками Революції Гідності; організацію акцій, приурочених пам’яті подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні; проведення виховних справ про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року та про їх учасників; оформлення на базі бібліотек та музеїв постійно діючих стендів, що відображають подвиг Героїв Небесної Сотні. Оновлення і поповнювнення галереї слави «Землякам-Героям – присвячується ….».
Керівникам загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів доручено розробити відповідні Заходи, включити їх до плану роботи на 2017-2018 навчальний рік та забезпечити реалізацію Заходів.

Додаток: наказ відділу освіти райдержадміністрації від 01.09.2017 № 407

Переглядів: 34 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar