Головна » 2018 » Лютий » 21 » Проект «Журналістика, як засіб діалогу у Зборівській громаді» реалізують у Зборівській гімназії ім. Романа Завадовича
12:31
Проект «Журналістика, як засіб діалогу у Зборівській громаді» реалізують у Зборівській гімназії ім. Романа Завадовича

17 лютого у Зборівській гімназії ім. Романа Завадовича відбувся тренінг на тему «Introduction into Journalism» («Вступ до журналістики»), що став початком роботи над проектом «Dialogue Through Journalism in Zboriv» («Журналістика, як засіб діалогу у Зборівській громаді»), ініційованим волонтером Корпусу Миру США в Україні Джеромом Алленом.
Учасники гімназійного журналістського клубу та слухачі курсу «Основи медіаграмотності» із задоволенням взяли участь у заході, адже мали можливість поспілкуватись та попрацювати із журналістом, позаштатним кореспондентом радіо «Ера» та телеканалу «Чернівці» Надією Величко.
У теоретичній частині заняття тренер розповіла про особливості професії журналіста, труднощі, які виникають у процесі роботи та поділилася своїм досвідом.
Практична частина передбачала роботу у групах. Учні аналізували відеоповідомлення і репортажі та вчилися складали творчу заявку на сценарій. Спільними зусиллями гімназисти визначитись із темами, які вони досліджуватимуть та презентуватимуть у своїх короткометражних фільмах.

Інформація зі сайту Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича

Переглядів: 101 | Додав: admin2 | Теги: Зборівська гімназія ім. Р. Завадови | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar