Головна » 2018 » Липень » 26 » «Райффайзен банк АВАЛЬ» попереджає клієнтів про шахрайство
11:52
«Райффайзен банк АВАЛЬ» попереджає клієнтів про шахрайство

На території України суттєво активізували свою протиправну діяльність злочинні угрупування, спеціалізацією яких є здійснення шахрайства із застосуванням методів соціальної інженерії.
Нещодавно було виявлено новий вид шахрайства, мета якого полягає у спонуканні жертви до розголошення конфіденційних даних (реквізитів платіжної картки) з метою їх подальшого протиправного використання для реєстрації в «Raiffeisen Online». Жертвами такого шахрайства можуть стати не лише наші клієнти, а, у окремих випадках, і працівники Банку.
Як правило, таке шахрайство здійснюється шляхом розсилок смс-повідомлень. Якщо Ви не звернете уваги на те, що смс надійшло не з банківського номеру, та зателефонуєте за одним з номерів що вказані в повідомленні, Ваш співрозмовник назветься працівником служби моніторингу, безпеки, НБУ тощо. У ході спілкування шахрай назве будь-яку легенду, що стала підставою для блокування картки та запропонує перевірити обгрунтованість блокування. В процесі «перевірки» серед питань, що не викликають  підозри, обов’язково, разом з «уточненням номеру картки» запитає термін її дії та «три цифри», нанесені на звороті.
Детальніше тут

Переглядів: 24 | Додав: admin2 | Теги: «Райффайзен банк АВАЛЬ» про шахрайс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar