Головна » 2018 » Травень » 18 » Розпочалася підготовка до літнього оздоровлення та відпочинку неповнолітніх
20:42
Розпочалася підготовка до літнього оздоровлення та відпочинку неповнолітніх

В актовій залі відділу освіти райдержадміністрації  відбулася нарада з керівниками таборів з денним перебуванням дітей, літніх мовних таборів та кухарями з питань організації оздоровлення та відпочинку учнів влітку 2018 року.
Перед учасниками наради виступили: перший заступник голови Зборівської райдержадміністрації Марія Назарчук, в.о. начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталія Дацюк, фахівець управління Держспоживслужби в Зборівському районі Олександр Скидан, які акцентували увагу на дотриманні норм законодавства України у сфері безпечності харчових продуктів.
Начальник відділу освіти Зборівської районної державної адміністрації Олена Поплінська та заступник начальника управління освіти, культури, молоді і спорту, праці та соціального захисту населення Зборівської міської ради – начальник відділу освіти Тетяна Тихоліз інформували про особливості діяльності таборів з денним перебуванням та мовних таборів, їх нормативно-правове забезпечення та про заходи безпеки в місцях організованого відпочинку дітей.
Методичні рекомендації для закладів освіти щодо організації виховної роботи у таборах денного перебування та мовних таборів запропонувала у своєму виступі методист комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Любов Шнир.
А з метою належної підготовки закладів до проведення оздоровчої літньої кампанії у 2018 році, удосконалення розмовної іноземної мови та додержання законодавства щодо оздоровлення та відпочинку неповнолітніх відділом освіти райдержадміністрації видано наказ від 15.05.2018 р. №253-од. Наказом затверджено мережу таборів з денним перебуванням та літніх мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів району, а також кошторис витрат навчальних закладів на харчування та господарські витрати для функціонування таборів у 2018 році, визначено конкретні завдання керівникам закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Переглядів: 84 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar