Головна » 2017 » Грудень » 27 » Розпочинається реєстрація на пробне ЗНО-2018
14:56
Розпочинається реєстрація на пробне ЗНО-2018

ЗНО 2018З 09 січня розпочинається реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 31 січня. Реєстрація учасників пробного ЗНО-2018 здійснюється лише в мережі Інтернет на офіційному сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО) www.test.if.ua у розділі  «Реєстрація на пробне ЗНО-2018». Під час реєстрації абітурієнти самостійно обирають місто проходження пробного тестування із запропонованого переліку населених пунктів. Про свої пункти тестування кожен учасник ПроЗНО-2018 зможе самостійно дізнатись з інформаційної сторінки на сайті ІФРЦОЯО «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» після 01 березня 2018 року, доступ до якої здійснюватиметься за кодом та паролем, зазначеним у заяві на пробне ЗНО.
Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників шкіл та абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця тощо.
Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.
Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також в одному з тестів за вибором - історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 24 березня 2018 року, тестування з інших предметів, які винесені на ЗНО-2018 (англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія) – 31 березня 2018 року. Максимальна кількість навчальних предметів, які особа може обрати для проходження пробного тестування, –  два: українська мова і література та один із навчальних предметів, тестування з яких проводиться 31 березня.
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість пробного тестування з одного предмету у 2018 році складає 132 грн.
Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.
Чим активніша участь в пробному тестуванні, тим вищими є статистичні результати в основному ЗНО.
Додаткову інформацію про пробне тестування та основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання можна отримати за телефонним номером Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти 0342-75-09-75 (багатоканальний номер «гарячої лінії»).

Оксана Ліщинська, методист Зборівського РМК, відповідальна за ЗНО

Переглядів: 94 | Додав: admin2 | Теги: ЗНО - 2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar