Головна » 2018 » Лютий » 5 » Шкільні педагоги-організатори ширше співпрацюватимуть з громадськими організаціями
11:10
Шкільні педагоги-організатори ширше співпрацюватимуть з громадськими організаціями

1 лютого 2018 року в актовому залі комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради проведено нараду-семінар педагогів-організаторів. Йшлося цього разу про важливість співпраці закладів освіти району з громадськими інституціями в освітньому процесі, про що у вступному слові зазначила методист з виховної роботи РМК Любов Михайлівна Шнир.
Також перед педагогічними працівниками виступив керівник комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний молодіжний методичний центр» Богдан Леонідович Бутковський. Він запропонував практичні підходи до організації роботи з учнівською молоддю. Також Богдан Леонідович запросив до участі у проектах «Школа лідера», «Бізнес-школа і коучінг», «Школа журналістики», «Продюсування молодих артистів».
Педагоги-організатори взяли участь в обговоренні проблеми та запропонували шляхи та форми співпраці.
На завершення методист з виховної роботи Л.М.Шнир підвела підсумки наради-семінару та ознайомила організаторів виховного процесу з нормативними документами з питань національно-патріотичного виховання, профілактичної і правовиховної роботи.

Переглядів: 79 | Додав: admin2 | Теги: Педагоги-організатори, Любов Шнир, Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar