Головна » 2017 » Червень » 1 » Сьогодні – День захисту дітей
14:20
Сьогодні – День захисту дітей

Сьогодні у всьому світі вже в 67-й раз поспіль відзначають День захисту дітей. Діти складають приблизно 20-25% населення в кожній країні. В різних країнах вони піддаються різним небезпекам, від яких їх необхідно захищати: десь від воєн і голоду, а десь від згубного впливу комп'ютерних ігор. 
День захисту дітей в Україні, який щорічно відзначається 1 червня, встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98.
З нагоди нинішнього свята його організатори влаштували для малечі на центральному міському стадіоні активний відпочинок: спортивні ігри та змагання, а також концертну програму. Веселий дитячий галас, музика, призи і нагороди від оргкомітету, підтримка дорослих – батьків і вчителів – підтвердили чудову істину: «Все найкраще у нас – дітям!» 

Фотогалерея

Довідково:
Міжнародний день захисту дітей відзначається з 1950 року після того, як в 1949 році його затвердили на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. 
У 1959 році ООН прийняла Декларацію прав дитини, в якій визначено соціальні та правові принципи захисту і благополуччя дітей. Однак ця декларація мала лише декларативний і рекомендаційний характер, а для захисту та забезпечення прав дитини необхідні були конкретні закони і міжнародні договори. Тому 20 листопада 1989 Генасамблея ООН прийняла Конвенцію про права дитини, яка стала світовою конституцією для дітей. Україна ратифікувала цю Конвенцію 27 вересня 1991. 
З 1998 року в Україні також відзначається День захисту дітей, згідно з Указом Президента № 568 / 98 від 30 травня 1998 року. на підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна – дітям» та інших громадських організацій.

Переглядів: 113 | Додав: Psyjdsq | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar