Головна » 2018 » Жовтень » 18 » Старшокласники можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі філософського есе
08:14
Старшокласники можуть взяти участь у Всеукраїнському конкурсі філософського есе

Національний університет «Острозька академія», Кафедра культурології та філософії запрошують учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та студентів коледжів й професійно-технічних училищ, а також студентів вищих учбових закладів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі філософського есе.
Конкурс проводиться традиційно в рамках відзначення Всесвітнього дня філософії за регламентом ЮНЕСКО. Цього року традиційний круглий стіл, який відбудеться в НУ «Острозька академія» з нагоди Дня філософії, буде присвячено філософським пошукам і поглядам Сократа.
Темою есе пропонуємо вибрати один із запропонованих висловів Сократа: 
«Доброта не приходить від володіння багатьма речами: навпаки, лише Доброта перетворює володіння людини на гідність».
«Іноді ви зводите стіни не для стримування людей, а для того, щоб побачити, хто наважиться їх зруйнувати».
«Досконалою з-поміж людей можна вважати ту людину, яка прагне до досконалості; щасливою  людиною можна вважати того, хто усвідомлює, що вже досягнув своєї цілі».
Есе слід подати на кафедру культурології та філософії НаУОА (вул. Семінарська 2, м. Острог, Рівненська обл. 35800) або надіслати на e-mail kulturaoa@gmail.com до 22 листопада 2018 року. Переможці у конкурсі отримають цінні призи, а найкращі есе будуть опубліковані на сайті www. kulturolog.org.ua. За додатковою інформацією звертайтеся: e-mail kulturaoa@gmail.com,  тел. 098 781 47 64 – Шляхова Ольга Анатоліївна

Переглядів: 51 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar