Головна » 2018 » Січень » 15 » Свято науки і творчості
12:37
Свято науки і творчості

11 січня у Зборівській гімназії стартував І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.
Церемонія відкриття розпочалася з пісенного подарунка від гімназистки-восьмикласниці Олі Рудої. Із вітальним словом до юних науковців звернулася начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Миколаївна Назарчук. Також із початком випробувань учасників привітали заступники директора гімназії Галина Прокопівна Ленар і Надія Степанівна Ключник, які побажали їм максимально реалізувати свої наукові й творчі здібності, гідно представити результати своїх зусиль. 
Слухачі МАН працювали у чотирьох секціях: історії України, історичного краєзнавства, етнології та правознавства; географії ландшафтознавства, геології, геохімії та мінералогії, гідрології; секції іноземних мов та у секції журналістики, української мови і літератури. Першим випробуванням для учасників конкурсу стало написання контрольних робіт із базових дисциплін. У наступному етапі конкурсанти захищали наукові роботи на засіданнях секцій.

Більше інформації та світлин на сайті Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича
 

Переглядів: 81 | Додав: admin2 | Теги: Марія Назарчук, МАН, Зборівська гімназія ім. Р. Завадови | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar