Головна » 2017 » Жовтень » 6 » Туристські змагання освітян
12:05
Туристські змагання освітян

13-16 вересня в с. Чернихівці Збаразького району відбулися 47 обласні змагання зі спортивного туризму у  трьох видах: пішохідний, велосипедний і водний. В загальному заліку команда вчителів Зборівщини зайняла четверте місце.
Найбільшого успіху досягла команда наших «водників» у складі Михайла Наконечного (вчитель ЗОШ I-III ст. № 1 м. Зборова),  Назарія Оленина  (Млиновецька школа). Вони стали срібними призерами на довгій дистанції - спринт, на дистанції слалом і зайняли третє місце серед представників водного туризму. Також Назарій Оленин здобув «бронзу» в індивідуальному заліку серед каякерів.
Команда пішохідного туризму в складі Юрія Вербіцького (Кобзарівська школа), Василя Добромиля (ЗОШ I-III ст. № 2 м. Зборова), Лідії Дорош (Жабинська школа), Андрія Кучмая (Ренівська школа) зайняли шосте місце.
Команда в складі Любові Худик (Зборівська гімназія), Романа Бардокіна (Цебрівська школа) були п’ятими серед представників велосипедного туризму. В індивідуальному заліку Любов Худик зайняла третє місце серед жінок.
Призери змагань нагороджені медалями і грамотами Тернопільського обласного управління освіти і профспілки працівників науки і освіти, а також грошовою премією.
Готували команду до змагань Володимир Гармідер (вчитель ЗОШ I-III ст. № 1 м. Зборова) і Олег Жеграй (керівник гуртків Зборівського РЦДЮТ).

Микола ОСТАПЧУК, голова районної профспілки працівників освіти

Переглядів: 44 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, Зборівська РО профспілки працівникі | Рейтинг: 0.0/0