Головна » 2017 » Червень » 15 » У гімназійному таборі мрії здійснюються
11:11
У гімназійному таборі мрії здійснюються

«Зборівської державна українська гімназія ім. Романа Завадовича висловлює щиру подяку волонтерам Корпусу миру США в Україні Nishat Mhamud, Caroline Kaufman та Jerome Allen за сприяння кращому порозумінню між українцями та американцями і реалізацію проекту "English for Life". Також дякуємо студентці юридичного факультету ЛНУ ім. І.Франка Вікторії Семенині за волонтерську допомогу», – написала директор гімназії Ярослава Ярославівна Ковбасюк на своїй сторінці у Facebook. А ще у цій же соцмережі на сторінці гімназії, вчителів і дітей за кожен день роботи табору «Країна мрій» є численні світлини і коментарі до публікацій. Про окремі дні у таборі можна прочитати і на сайті Зборівської гімназії ім. Р.Завадовича.
Свої враження від роботи волонтером у таборі виклала 9 червня у Facebook випускник гімназії, нині студентка Львівського національного університету ім. І.Франка, Вікторія Семенина: «За дивним, або зовсім ні, збігом обставин, саме сьогодні в День друзів, хочу розповісти про людей, які лише за три дні стали мені дуже близькими. Це Волонтери корпусу миру США в Україні – Jerome Allen, Caroline Kaufman i Nishat Mhamud. Люди, які надихають на щось особливе. 
Джером, якого я знала ще до табору і який, власне, і запросив мене, зумів організувати роботу табору. Це було не легко, але я думаю, що все вийшло. Завжди відкритий до спілкування, готовий вислухати і допомогти в реалізації твоїх ідей. Ніколи не забуду його здивування від того, що коротке англійське слово "shy" перекладається на українську як довге і складне для вимови "сором'язливий". 
Керолайн дуже приємно вразила мене своєю дуже доброю українською. За тих три дні вона намагалася вчити все нові і нові слова. Це надзвичайно приємно допомагати комусь вчити твою рідну мову. Людина, яка талановита просто в усьому – танці, співи, спорт, бойові мистецтва. 
Нішат, на превеликий жаль, не була з нами в останній день, але не зважаючи на це, вона теж стала моїм другом. Пам'ятаю нашу розмову про Львів. 
Тепер з нетерпінням чекаю на всіх у Львові.
Хочу висловити величезну подяку директорові гімназії Ярославі Ярославівні Ковбасюк, яка усіма силами допомагала нам впродовж цього тижня. 
Дякую учням гімназії, які приходили і були з нами всі ці дні.
Особлива подяка Корпусу Миру США в Україні за сприянню таких таборів і людей, які приїжджають в Україну)
P. S. Такі заходи і люди надихають бути активною, змінювати світ, ставати кращою».
Даруйте, але з таким висновком після написаного неможливо не погодитися!

Переглядів: 168 | Додав: Psyjdsq | Теги: Зборівська гімназія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar