Головна » 2018 » Березень » 16 » У Курівецькій школі вшанували героя-односельчанина Юрія Флисту
11:45
У Курівецькій школі вшанували героя-односельчанина Юрія Флисту

14 березня у загальноосвітній школі I-II ступенів села Курівців навчання розпочалося з урочистої лінійки, де учням розказали про відзначення Дня українських добровольців і програму шкільних заходів.
Після уроків на честь односельчанина, героя-добровольця Юрія Флисти учнівське самоврядування організувало змагання та ігри у спортивній залі. Молодші школярі брали участь в естафетах «Пінгвіни», «Стрибки в мішках» та «Жабки», старшокласники змагалися в естафетах «Рятувальник», «Крабики», «Міни» та «Кенгуру». Всі учасники зміцнили своє здоров’я, а разом із вболівальниками отримали ще й заряд бадьорості. Результати змагань засвідчили, що всі діти дружать з фізкультурою і спортом.
Цього ж дня учні та вчителі побували на могилі воїна АТО Юрія Флисти. Поминальну Панахиду очолив отець-декан Іван Шкумбатюк. Після служби присутній військовий пенсіонер, волонтер групи «Схід та Захід – єдині» Ярослав Брилінський зі словами вдячності низько вклонився батькам героя. Учні школи читали вірші на патріотичну тематику, а директор школи Ольга Степанівна Чортик висловила щиру подяку Галині Йосипівні і Зіновію Григоровичу Флисті за зразкове виконання ними батьківських обов’язків та патріотичне виховання сина Юрія, подарувала їм книжку Лесі Орляк «Ти зробив усе, що міг».

Інформація зі сайту ЗОШ І-ІІ ст. с. Курівців. Більше світлин там же. 
 

Переглядів: 106 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІ ст. с. Курівців | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar