Головна » 2018 » Червень » 21 » У Млиновецькій «Веселці» цікаво і весело
15:29
У Млиновецькій «Веселці» цікаво і весело

Насичений цікавими подіями і заходами кожен день перебування дітей у таборі з денним перебуванням «Веселка» Млиновецького НВК. 
Так, другий день у таборі пройшов під назвою «День мистецтв»: вчитель трудового навчання Юрій Степанович Голояд провів майстер-клас «Орігамі – це цікаво». Діти вчилися модульного орігамі: із маленьких частинок складали виріб (квітку).
Третього дня діти мали змогу демонструвати свої вміння і таланти в різних сферах. Загони «Веселунчики» і «Невгамовні світлячки» виготовляли вироби з підручних матеріалів, а пізніше презентували чудову виставку власних доробків. Хлопчики проявили себе в спорті, зігравши між собою у футбол. А дівчатка показали розмаїття сучасного «мейкапу». Але найцікавішим було представлення загонів у конкурсі «Мода 2018».
Четвертий день у таборі був «Днем Кольору». Після ранкової руханки і сніданку учні взялися за виготовлення колажу «Чотири стихії».  Обидва загони з ентузіазмом взяли фарби, олівці і... до роботи. Колажі вийшли чудові. Окрім кольорів, на ватмані постали й природні матеріали. Кожен загін достойно презентував своє творіння. Другим етапом була екологічна гра «Пошук зеленого скарбу». Діти, виконуючи різноманітні завдання, отримували підказки, де шукати скарб.  Розв'язавши кросворди, ребуси, загадки,  вдало орієнтуючись по карті, діти досягли успіху. Скарб був знайдений!.. Щасливі та задоволені діти поверталися додому.
Хочете знати про події інших днів у таборі «Веселка» та переглянути велику кількість світлин? Тоді завітайте на сайт Млиновецького НВК.
 

Переглядів: 49 | Додав: admin2 | Теги: табір Веселка, Млиновецький НВК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar