Головна » 2017 » Червень » 8 » У мовному таборі діти відкривають для себе світ
11:49
У мовному таборі діти відкривають для себе світ

У 2016-2017 навчальному році загальноосвітня школа I-III ступенів №1 м. Зборова взяла участь у Всеукраїнському проекті GoGlobal!GoCamp! і увійшла до списку 611 навчальних закладів-переможців з усіх регіонів України, які були відібрані в результаті конкурсу, і які здобули право на проведення мовних таборів GoCamp англійською мовою.
І от 29 травня 2017 року у школі розпочав свою роботу літній мовний табір GoGlobal!GoCamp!  “Discover the World”.
GoCamp — це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська. У таборі діти беруть участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуються англійською між собою та відпочивають. За допомогою спеціально розробленої програми діти перебувають в багатокультурному середовищі, навчаються працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.
Під час занять “Discover the World” діти знайомляться з культурою, звичаями і традиціями різних країн, дізнаються про здорову та шкідливу їжу, грають цікаві ігри, ходять на екскурсії, переглядають автентичні відео, співають пісні, виготовляють проекти.
Щоденно ведеться фоторепортаж подій у таборі. А також діти мають можливість насолодитися смачними сніданками та обідами в їдальні.
Під кінець робочого дня кемпери залюбки діляться враженнями і з нетерпінням чекають наступного дня, щоб разом пізнавати світ!

Більше світлин і детальніша інформація про мовний табір на сайті ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова.

Переглядів: 120 | Додав: Psyjdsq | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст №1 м Зборова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar