Головна » 2017 » Грудень » 13 » У райдержадміністрації обговорили питання переведення освітніх закладів до складу Зборівської ОТГ
15:06
У райдержадміністрації обговорили питання переведення освітніх закладів до складу Зборівської ОТГ

Голова районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно з головою районної ради Богданом Максимовим провели нараду з керівниками Зборівської об’єднаної територіальної громади та представниками галузі освіти району по питанню передачі майна з балансу відділу освіти райдержадміністрації на баланс новоутвореної громади.
З огляду на децентралізаційні процеси актуальним залишається питання, як ефективно організувати систему освіти у новоствореній об’єднаній територіальній громаді. Зокрема, в ході дискусії мова йшла про вирішення кадрових, соціальних та фінансових питань. Кожен із представників органів виконавчої влади мав змогу висловити власну думку з даного питання. Відбулося продуктивне обговорення всіх аспектів передачі об’єктів, їх фінансування, діяльності в умовах об’єднаної громади.
«Сьогодні варто приділити максимум уваги збереженню об’єктів освітньої сфери, забезпеченню фінансування галузі та всіляко сприяти наданню якісних освітніх послуг, – звернувся Ігор Богданович до присутніх, – тому необхідно своєчасно провести роботу по передачі бюджетних установ та їх майна в терміни, визначені Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», з районної комунальної власності до комунальної власності Зборівської територіальної громади».

Інформація з веб-порталу Зборівської РДА

Переглядів: 105 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, Ігор Яворський, Марія Назарчук, Зборівська РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar