Головна » 2018 » Серпень » 8 » У районі буде відкрито інклюзивно-ресурсний центр
08:32
У районі буде відкрито інклюзивно-ресурсний центр

Саме це питання обговорювалося під час зустрічі першого заступника голови РДА Марії Назарчук, начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Поплінської та в.о. директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний Центр» Зборівської районної ради Тернопільської області Ірини Смакули.
Інклюзивно-ресурсний центр – це установа, яка повинна проводити комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини з особливими освітніми потребами та надавати системне кваліфіковане супроводження.
У ході зустрічі представники влади оглянули приміщення відділу освіти Зборівської районної державної адміністрації, де планується створення такого центру. В інклюзивно-ресурсному центрі будуть обладнані кімнати для індивідуальної роботи логопедів, практичного психолога, тощо.
«Інклюзивно-ресурсні центри з підтримки інклюзивної освіти – це важливий крок у формуванні сучасної системи кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами протягом навчання від 2 до 18 років», – зазначила Марія Назарчук.

Інформація зі сайту Зборівської районної державної вдміністрації

Переглядів: 25 | Додав: admin2 | Теги: ІРЦ, Марія Назарчук, відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar