Головна » 2017 » Червень » 1 » У школах району складають списки дітей і підлітків шкільного віку
13:16
У школах району складають списки дітей і підлітків шкільного віку

З метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти у період з 15 травня по 15 серпня 2017 року на території району проводиться облік дітей віком від 6 до 18 років та дітей, яким до 1 вересня поточного року виповниться 5 років, що постійно проживають на території України.
На підставі проведеного обліку спільно з органами місцевого самоврядування навчальні заклади складають списки дітей і підлітків шкільного віку 
Для виконання роботи, пов'язаної з обліком дітей і підлітків шкільного віку, створено координаційну раду при відділі освіти. 
Директори загальноосвітніх шкіл спільно з сільськими, селищною, міською радою мають провести заходи з обліку дітей і підлітків шкільного віку на підставі первинного обліку громадян, зокрема призначити з числа педагогічних працівників загальноосвітнього навчального закладу відповідального за організацію та проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку, формування відповідних списків та забезпечення належного контролю за відвідуванням уроків учнями. 
З 15.05 по 15.08.2017 потрібно скласти списки дітей, яким до 01 вересня поточного року виповнюється 5 років і дітей та підлітків, яким до 01 вересня поточного року виповнюється 6-18 років (на кожний рік окремо) на підставі списків первинного обліку громадян органів місцевого самоврядування та уточнити їх. Далі не пізніше 25.08.2017 затвердити списки в сільських, селищній, міській раді та передати їх до відділу освіти райдержадміністрації для затвердження. 
До 05.09.2017 на підставі списків школи мають забезпечити перевірку явки дітей і підлітків до загальноосвітніх закладів, відмітити в списках, чи з’явилися учні на навчання, прикласти довідки з місця навчання учнів та випускників віком від 6 до 18 років включно, які здобувають освіту в інших навчальних закладах, подати додатковий список дітей, які проживають на закріпленій території обслуговування, але не були включені до списку та додатковий список учнів, які не проживають на закріпленій території обслуговування,  але навчаються в навчальному закладі, вказавши прізвище, ім'я, по батькові, повну дату народження, клас. Списки потрібно повернути у відділ освіти райдержадміністрації до 05.09.2017.
Школи мають здійснювати постійний контроль за відвідуванням навчального закладу, з'ясовувати причини відсутності учнів на уроках. В разі відсутності учня понад 10 днів, а також неможливості продовження ним навчання в загальноосвітньому навчальному закладі, потрібно скласти акт та подати до відділу освіти райдержадміністрації.
Додатки:
1. Наказ № 289-од від 10.05.2017 «Про проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку».
2. Презентація «Про стан охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку».
 

Переглядів: 113 | Додав: Psyjdsq | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar