Головна » 2017 » Жовтень » 1 » У школі с. Цеброва кожен учитель отримав від учнів «Золотий бублик» як нагороду
11:30
У школі с. Цеброва кожен учитель отримав від учнів «Золотий бублик» як нагороду

У переддень свята Дня вчителя учні школи підготували для своїх наставників цікаву та веселу програму. Цілий рік педагоги терзають легко ранимі душі своїх вихованців питаннями, на які вони не завжди знають відповіді. У цей святковий день дев'ятикласники вирішили "віддячити" вчителям тим же: провели тест на професійну придатність, організували інтегрований урок з різними формами роботи, пропонували розв'язати логічні задачі, провели бліц-опитування та фізкультхвилинку під славнозвісну «Макарену». Відеоролик з мелодією "Старі фотографії на стіл розклади" дозволив зробити екскурс у минуле, дав можливість пригадати найяскравіші та найпозитивніші моменти шкільного життя, сюжет навіяв теплі спогади.
Неоднозначні почуття викликала пісня-переробка зі словами "Як ішли ми під вінець, ти казала продавець. А ти вчителька була, підманула, підвела".
А ще, щоб засвідчити свою любов та повагу до вчителів, школярі вручили їм оригінальні нагороди – «Золоті бублики». Одним бублик нагадував обручку як знак того, що вчителі одружені зі своєю роботою. 
Але насправді бублик – це хліб, а як хліб усьому голова, так і вчителі найважливіші у школі.
У навчальному закладі весь день лунала музика, старшокласники проводили уроки, а у вечірній час діти танцюваkb на дискотеці.

Інформація зі сайту ЗОШ І-ІІ ст. с Цеброва

Переглядів: 83 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІ ст. с. Цеброва | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar