Головна » 2018 » Грудень » 28 » У школі села Озерної побували високоповажні гості
14:13
У школі села Озерної побували високоповажні гості

26 грудня 2018 року голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, голова Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський,  голова районної ради Богдан Максимів, народний депутат України Тарас Юрик та начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Поплінська відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Озерної. 
Представники виконавчої влади ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням перших класів, разом з дітьми перевірили роботу мультимедійної дошки, а також поспілкувалися з дітьми та педагогами школи. За словами директора і вчителів навчального закладу, нововведення дуже сподобалися дітям. Вони безумовно сприяють підвищенню інтересу до навчального процесу та розвитку особистості дитини.
Зазначимо: у кабінетах перших класів встановлені принтери, сканери, мультимедійні дошки та підведена мережа Інтернет.

Довідково: цьогоріч у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної навчається 416 учнів. Упродовж 2016-2018 років у школі провели капітальний ремонт з перекриття даху та утеплення фасаду приміщення. На ці роботи понад мільйон гривень виділено субвенції з державного бюджету та близько 377 тис. грн - з місцевого бюджету.

Інформація зі сайту Зборівської РДА

Переглядів: 43 | Додав: admin2 | Теги: Тарас Юрик, відділ освіти Зборівської РДА, Ігор Яворський, Олена Поплінська, Степан Барна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar