Головна » 2019 » Січень » 11 » У Залозецькій школі вели мову про НУШ
14:16
У Залозецькій школі вели мову про НУШ

10 січня 2019 року в спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівського району відбулась творча зустріч учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Залозецької ОТГ «Поговоримо про НУШ». 
Відкрила зустріч заступник директора школи з навчально-виховної роботи Оксана Зубрик, яка наголосила на актуальності теми заходу, ознайомила присутніх з матеріальним і дидактичним забезпеченням навчання першокласників в опорному закладі та його філіях, планом проведення зустрічі. Вчитель 1-Б класу Наталія Дармопук під час презентації свого досвіду роботи розказала про переваги навчання учнів НУШ, залучила присутніх до гри-вправи «загадкова коробка», вправи «настрій», провела майстер-клас з використання на уроках конструктора «Лего». Вчитель 1-А класу Оксана Лакоцька обґрунтувала доцільність «педагогіки партнерства», поділилась досвідом облаштування навчальних осередків у класі, провела інтерактивну вправу «сенкан», під час якої учасники зустрічі працювали в групах. Усім вчителям було вручено буклети-пам’ятки про впровадження НУШ. 
Цікавим і змістовним був виступ методиста комунальної установи "Зборівський районний методичний кабінет" Зборівської районної ради Наталії Ставкової, яка надала актуальну інформацію щодо впровадження НУШ. Методист відділу освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради Наталія Мойсеєнко відзначила високий рівень роботи вчителів початкових класів опорної школи. Для позитивного налаштування на педагогічну працю у ІІ-му семестрі 2018/2019 навчального року за її пропозицією учасники зустрічі виконали коляду «Нова радість стала». 
Присутні висловили вдячність дирекції та вчителям перших класів опорної школи за проведений захід, відзначили гарне оформлення класних кімнат для навчання дітей в умовах НУШ та святкування Новорічних і Різдвяних свят.

Повідомив директор школи Ярослав Нечай

  

Переглядів: 33 | Додав: admin2 | Теги: СЗОШ  І-ІІІ ст. смт. Залізці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar