Головна » 2017 » Грудень » 14 » У Зборівській гімназії говорили про Нобеля
22:15
У Зборівській гімназії говорили про Нобеля

14 грудня у Зборівській гімназії імені Романа Завадовича вперше  відбулися гімназійні «Нобелівські читання». Їх учасники жартували: «Будемо проводити їх до того часу, доки хтось із зборівчан таки не отримає Нобеля». 
Десятикласники гімназії Марта Лукачат, Наталя Чиж, Варвара Янковська та Уляна Брона підготували презентаційні повідомлення про історію заснування Нобелівської премії та лауреатів премії, які є вихідцями з України. 
Гостями читань були організатори Тернопільських читань, члени Національної спілки журналістів України Володимир Ханас та Юрій Ковальков. Володимир Васильович зосередив увагу на ролі нобелівської премії та нобелістів у захисті прав людини. Юрій Федорович ознайомив гімназистів з особливостями процедури номінування на премію, вручення її та поділився враженнями від довголітнього спілкування з нобелівським лауреатом Рональдом Хоффманном (видатним хіміком та уродженцем Золочівщини). Учасники та учасниці читань мали змогу ознайомитися з унікальною колекцією філателії, присвячену нобелівському рухові.

Більше світлин буде

Переглядів: 76 | Додав: admin2 | Теги: Зборівська гімназія, відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar