Головна » 2018 » Січень » 9 » У Зборівській гімназії ім. Романа Завадовича відбувся міжобласний фестиваль «Співдружність»
10:51
У Зборівській гімназії ім. Романа Завадовича відбувся міжобласний фестиваль «Співдружність»

Наприкінці грудня 2017 року Зборівська гімназія ім. Романа Завадовича приймала гостей. У рамках Національної програми «Демократична школа» в гімназії відбувся міжобласний фестиваль «Співдружність». На товариські змагання до гімназистів завітали вихованці Золочівського навчально-виховного комплексу «Школа радості» та їх наставники. Учасників фестивалю очікували цікаві конкурси, логічні загадки та квести.
У змаганнях взяли участь п’ять команд, які мали подолати випробування на п'яти локаціях: «Переправа через сітку», «Людина в правовій державі», «Естафети», «Перетягування каната».
Оскільки фестиваль є частиною проекту «Граємо за права людини», спершу учасникам був запропонований до перегляду фільм, присвячений цій темі.
Завданням випробування «Переправа через сітку» було пролізти крізь імпровізовану «павутину» і потрапити з пункту А в пункт Б.
На локації «Людина в правовій державі» учасники мали продемонструвати знання прав та обов’язків, розподіливши запропоновані твердження на чотири категорії: права людини, права дитини, обов’язки дитини та булінг.
У наступних двох конкурсах-естафетах учні демонстрували свої фізичні вміння та спортивні навички.
Перетягування каната стало чудовим фіналом змагань, адже продемонструвало, що лише спільні зусилля та єднання спроможні привести до перемоги.
На завершення товариської зустрічі всі присутні виконали Державний Гімн України та зробили спільне фото. Можливо, такі змагання стануть початком плідної та результативної співпраці обох закладів освіти.

Інформація зі сайту Зборівської гімназії ім. Р.Завадовича

Переглядів: 72 | Додав: admin2 | Теги: Зборівська гімназія ім. Р. Завадови | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar