Головна » 2017 » Вересень » 18 » У Зборівському РЦДЮТ провели День відкритих дверей
08:31
У Зборівському РЦДЮТ провели День відкритих дверей

15 вересня у Зборівському районному центрі дитячої та юнацької творчості уже традиційно було проведено День відкритих дверей. Йому передували презентації гуртків РЦДЮТ у двох загальноосвітніх школах міста Зборова.
У приміщенні центру всюди відчувалося свято: звучала музика, а вхід до закладу було святково прибрано різнокольоровими кульками.
День відкритих дверей у позашкільному закладі – це перше свято у новому 2017-2018 навчальному році, що дало можливість залучити більше обдарованих дітей до занять у гуртках центру, зробити добру рекламу закладу, продемонструвати досягнення юних вихованців та їх керівників, оскільки загалом у тридцяти гуртках РЦДЮТ займається майже 700 дітей.
Учні та їх батьки отримали можливість дізнатися про умови занять у позашкільному закладі, познайомитися з керівниками гуртків, переглянути виставку робіт вихованців центру. Це допоможе юним талантам визначитися з напрямом їх творчої реалізації.
Завдяки праці досвідчених педагогів районний центр дитячої та юнацької творчості є визнаним осередком творчої самореалізації, соціальної адаптації дітей та підлітків, місцем культурного дозвілля, центром пошуку, розвитку та підтримки юних талантів.
«Наш центр є справжньою творчою майстернею, у якій з радістю зустрічаються та співпрацюють розумні педагоги і талановиті діти, – каже директор Зборівського РЦДЮТ Марія Михайлівна Берестецька. – Ми завжди чекаємо активних діток, адже творчий, розумовий, спортивний потенціал потрібно розвивати саме в дитинстві».

Фотогалерея

Переглядів: 82 | Додав: admin2 | Теги: Зборівський РЦДЮТ, відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar