Головна » 2020 » Червень » 2 » Учасники пробного ЗНО отримали запрошення
11:13
Учасники пробного ЗНО отримали запрошення

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання отримали запрошення на тестування.
Запрошення-перепустки розміщені в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Для входу до кабінету учасника ПЗНО необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку».
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з усіх інших навчальних предметів – 17 червня.
Також Український центр оцінювання якості освіти підготував відеоінструкцію щодо безпечного проходження пробного тестування в умовах епідемії коронавірусу.
У відео співробітники УЦОЯО закликають учасників пробного тестування дотримуватись рекомендацій медиків та не наражати себе та інших на небезпеку, слідкувати за самопочуттям перед тестуванням, залишатись вдома за наявності симптомів ГРВІ.
А ще команда центру оцінювання просить не забувати користуватись засобами індивідуального захисту, дотримуватись правил соціального дистанціювання та виконувати інші вимоги часу, що стали обов’язковими під час карантинних заходів.

Відеоінструкція для учасників пробного ЗНО-2020

Переглядів: 82 | Додав: admin2 | Теги: Пробне ЗНО-2020, відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar