Головна » 2018 » Червень » 7 » Учителі району презентували свій досвід на обласному семінарі-практикумі методистів трудового навчання та технологій
07:59
Учителі району презентували свій досвід на обласному семінарі-практикумі методистів трудового навчання та технологій

На базі Тернопільського ОКІППО відбувся обласний семінар-практикум методистів з трудового навчання та технологій на тему «Формування проектно-технологічних компетентностей учнів на уроках трудового навчання та в позакласній роботі». 
З вітальним словом до учасників семінару звернувся завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Ігор Богданович Колос. Також він зупинився на питанні організаційно-методичного супроводу навчально-виховного процесу із трудового навчання.
Семінар проводився у формі теоретичної і практичної частин роботи. Цікаві та захоплюючі майстер-класи з технології виготовлення виробів з тонколистового металу та дроту провели вчителі нашого району. Зокрема, технологію виготовлення троянди демонстрував вчитель трудового навчання ЗОШ І-ІІ ст. с. Осташівців Олег Мирославович Петришин. Учитель трудового навчання ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова Степан Деонізійович Галик поділився досвідом конструювання підставки під гарячий посуд. Технологією виготовлення дряпанки зацікавив присутніх учитель трудового навчання Млиновецького НВК Юрій Степанович Голояд. Власний досвід роботи з розвитку творчих здібностей учнів презентувала вчитель трудового навчання ЗОШ І-ІІІ ст. с. Олієва Надія Володимирівна Ногас, а формування  практико-технологічних компетентностей шляхом використання ІКТ в проектній діяльності були висвітлені у презентації вчителя ЗОШ І-ІІ ст. с. Заруддя Богдана Омеляновича Дзіся.

Переглянути більше світлин

Переглядів: 96 | Додав: admin2 | Теги: обласний семінар методистів РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar