Головна » 2018 » Березень » 15 » Учнів у школі села Озерної виховують правильно
19:03
Учнів у школі села Озерної виховують правильно

Напрочуд щирий захід підготувала Озернянська школа, об’єднавши два, здавалося б, різні свята – вшанування великого Шевченка та День українського добровольця. 
У капличці Святої Родини молитви за спокій у державі, родинах і душах вознесли аж три священики – отці Іван Шкумбатюк, Іван Колодій та Михайло Піняга. А потім отець-декан Іван Шкумбатюк, який, до речі, є капеланом обласного волонтерства, підкреслив, що особливість добровольця – слідування християнській засаді: готовності віддати своє життя за інших. Немає на світі більшого прояву любові!
Після спільної молитви отці, вчителі, діти, запрошені вирушили до актового залу. Особливість цього заходу полягала ще й в тому, що серед гостей школи були учасники обласної волонтерської організації «Схід та Захід єдині назавжди»: координатор групи Василь Конько, озернянці Ярослав Брилінський і Петро Христинич, молода вдова добровольця Юрія зі Збаража Наталія Горайська, сестра воїна Олексія, який провів у полоні два роки і три місяці й недавно визволився, Ніна Кодьман. Прибули сюди і Дмитро Гайтко зі Спілки атовців Тернопілля, і Роман Лотецький від Спілки воїнів Афганістану. Було навіть подружжя волонтерів Вікторії та Олександра Лещенків з Лисичанська.
Ведучою заходу була вчителька Ольга Станіславівна Полигач, син якої першим із Озерної пішов в АТО. Це, правда, з’ясувалося пізніше, її колишній учень Тарас Гоца дякував вчительці за сина, що подав приклад усім. Простими такими собі словами він розповів, як постійно тримала в напрузі тих півроку на фронті необхідність щовечора вчасно подзвонити мамі, яка не знала, що син в АТО. Ще розказав, як тішився, коли подзвонив Славко Брилінський, що привіз волонтерську допомогу, як притискав до грудей і цілував тих безцінних два буханці хліба з Озерної. А коли показав оберіг, сплетений племінницею, Роксоланка, що саме була на сцені, не стрималась і розплакалася. Зараз хлопець будує казарми в Чорткові, але твердо заявляє: основна наша цінність і сила – не в мурах і навіть не в зброї, а в людях. 
Запрошеним на захід мамі добровольця Миколи Моравського Оксані, татові Романа Леськіва Олексієві усі бажали, щоби живими-здоровими з перемогою повернулися хлопці додому. 
Волонтери, звертаючись до вчителів, зізнавалися, що просто вражені, розчулені з того, як правильно в Озерній виховують учнів.
А волонтер з Покропивної Андрій Бучинський наголосив, що Озерна – перше село, яке зібрало вантаж у дві тонни за одну ніч: «Я гордий, що дихаю з вами одним повітрям!».
Директор школи Лариса Корнак по-родинному подякувала всім, завершивши цей дивовижний у своїй відвертості захід словами: «Ми молимося кожен день на вервиці, і це є сила, яка доходить до неба!».

Детальніше про захід читайте у наступному номері районної газети «Зборівська дзвіниця»


Фотогалерея кореспондента газети Володимира СЕМЕНИНИ

Переглядів: 89 | Додав: admin2 | Теги: ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar