Головна » 2018 » Лютий » 27 » «УНІКУМ»
20:42
«УНІКУМ»

Під такою назвою 25 лютого в Бережанах пройшов регіональний етап 17-го Кубка Тернопільської області з українських інтелектуальних ігор «УНІКУМ» імені Героя АТО Ореста Квача. У ньому взяли участь команди учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 1 та № 2 м. Зборова, Зборівської гімназії імені Романа Завадовича, навчальних закладів Козівського, Підгаєцького і Бережанського районів. 
Юні інтелектуали зі Зборівської гімназії стали одними з переможців і здобули право взяти участь у фіналі ігор. Готував команду вчитель історії Микола Сухорибко.
Серед команд-учасниць третє місце зайняли учні ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова (керівник команди – педагог-організатор Роман Росіцький). Учениця 11 класу Віта Свідинська в особистому заліку теж стала третьою і візьме участь у фінальному етапі ігор. 
У десятку кращих ввійшла команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова (керівник – заступник директора з виховної роботи Лідія Кузняк).
Учасники інтелектуальних ігор завдячують депутату Зборівської міської ради Василю Гамрачу та начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олені Поплінській за надану можливість взяти участь в «УНІКУМІ».

Переглядів: 70 | Додав: admin2 | Теги: Зборівська гімназія ім. Р. Завадови, УНІКУМ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar