Головна » 2018 » Березень » 6 » Успішні старти юних легкоатлетів Зборівщини у столиці
21:26
Успішні старти юних легкоатлетів Зборівщини у столиці

Зборівська ДЮСШ2-3 березня в легкоатлетичному манежі Київської міської ШВСМ відбувся чемпіонат України з двоборства серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші). 
Змагання зібрали майже 800 учасників з усіх куточків України. За словами президента ФЛА м. Києва Віктора Грінюка, змагання у такому форматі є дуже корисними як для самих атлетів, так і для їхніх наставників. Адже саме у цьому віці – 13-15 років – настає час визначатися з пріоритетними видами, і саме на таких стартах випадає чудова нагода оцінити, чого ти вартий в тій чи іншій дисципліні у протистоянні зі своїми ровесниками.
Генеральний секретар ФЛАУ Михайло Медведь підкреслив, що усі нинішні зірки легкої атлетики свого часу пройшли через таке двоборство. Тренування – тренуваннями, але для подальшого прогресу дітей гарним стимулом є якраз змагальна атмосфера. І цей чемпіонат України, який для багатьох учасників був першим стартом національного рівня, має відкрити шлях у великий спорт для більшості з них. 
У цих змаганнях взяли участь легкоатлети Зборівської ДЮСШ. Третє місце на дистанції 800 метрів та 5 місце на дистанції 1500 метрів завоювала Уляна Рава, а також залікові очки в скарбницю збірної області внесли Андріана Антонюк та Марія Мочук.

Переглядів: 43 | Додав: admin2 | Теги: Зборівська ДЮСШ, Володимир Небельський | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar