Головна » 2018 » Березень » 16 » Важливо забезпечити наступність у навчанні дошкільників та молодших школярів
20:08
Важливо забезпечити наступність у навчанні дошкільників та молодших школярів

На сучасному етапі розвитку суспільства, зокрема освітньої сфери, проблема співпраці між дошкільним закладом та початковою школою завжди була актуальною і належить до числа найважливіших. 
Відповідно до річного плану роботи відділу освіти на базі комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради 15 березня відбувся спільний семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів з проблеми «Особливості організації навчання і виховання дітей у закладах дошкільної освіти і початкової  школи  в контексті сучасних змін». 
Вихователь-методист Зборівського дошкільного навчального закладу № 2 «Вербиченька» Ірина Багрій ознайомила присутніх із використанням інноваційних педагогічних технологій в освітній діяльності дошкільного навчального закладу. Також учасники семінару мали можливість переглянути фрагменти занять з розвитку мовлення, математики, навчання грамоти з використанням елементів інноваційних педагогічних технологій, які раніше у старших групах проводили вихователі Ольга Синьківська-Гужда, Любов Зубрик, Надія Жук та Катерина Пивоварчук. 
Вихователь даного закладу Інна Мартюк презентувала портрет вихованця закладу дошкільної освіти перед вступом до школи.
Цікавими та емоційними були виступи вчителів початкових класів. Відео-презентацію з проблеми навчання дітей старшого дошкільного віку фінансової грамотності представила вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова  Любов Чарторинська. Про сучасних першокласників та підготовку до впровадження Нового державного стандарту початкової загальної середньої освіти висвітлила у своїй розповіді вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Зборова Тетяна Макогін. Нові технології навчання для розвитку критичного мислення молодших школярів презентувала вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної Надія Товстига. Також вчителька провела з вихователями та вчителями майстер-клас з написання есе та складання вірша-сенкану. 
На завершення творчої зустрічі вихователь Зборівського ясла-садка № 2 «Вербиченька» Ольга Стан провела з учасниками семінару практичне заняття – корекційно-розвивальні вправи «Автобус» та «Торбинка із секретом».
Координували роботу семінару-практикуму методисти районного методичного кабінету Надія Мельник і Наталя Ставкова.

Фотогалерея

Переглядів: 82 | Додав: admin2 | Теги: Зборівський РМК | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar