Головна » 2017 » Грудень » 25 » Вчителі англійської мови – агенти змін
21:20
Вчителі англійської мови – агенти змін

Проект «Вчителі англійської мови – агенти змін» вперше було створено Британською Радою в Україні і GoGlobal в рамках національної кампанії «UkrainaSpeaking» в 2016 році «Році англійської мови». У лютому 2016 року тренери Британської Ради в Україні працювали зі вчителями, яких було відібрано за результатами відкритого конкурсу в місті Києві, а також Львівській, Волинській, Черкаській, Вінницькій, Чернівецький, Дніпропетровській та Херсонській областях. Загалом 138 вчителів отримали змогу ознайомитись із сучасними методиками викладання англійської мови та новими трендами у навчанні.
В 2017 році в рамках реформування системи освіти та впровадження проекту «Нова українська школа» Міністерство освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні прийняли рішення продовжити проект «Вчителі англійської мови - агенти змін» для таких областей: Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненька, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська. Було подано 498 заяв і відібрано 75 учасників другої  хвилі проекту.
Тренінг відбувся з 15 грудня по 21 грудня 2017 року в селищі Мощун Київської області (готельний комплекс «Пуща Лісова»). Зміст тренінгу передбачав:

  • вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови;
  • розвиток умінь тренерства.

Після проходження тренінгу із вдосконалення професійної майстерності вчителя та тренінгу тренера учасники отримали сертифікати Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні.
На тренінгах обговорювались питання створення мотивації для успішного навчання та викладання, розвиток навичок критичного мислення в учнів, організація проведення уроку, визначення мети та завдань як для учнів так і для вчителів, складання планів уроків.
Технології та методики, які запропонували координатори проекту,  можуть бути успішно застосованими, якщо вчитель стратегічно змалює нову модель викладання і відмовиться від своєї авторитарної ролі. На уроці центром всесвіту є учень, його потреби, його завдання і його мета. Вчитель лише допомагає учневі, показує можливі напрямки і додає йому віри у себе.

Учасник тренінгу Любов Іванівна Рій, вчитель англійської мови ЗОШ І-ІІІ ст. с. Висипівців

Переглянути більше фото
 

Переглядів: 110 | Додав: admin2 | Теги: Любов Іванівна Рій, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Висипівців | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar