Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Вереснева нарада у відділі освіти райдержадміністрації
13:20
Вереснева нарада у відділі освіти райдержадміністрації

25 вересня у відділі освіти райдержадміністрації відбулася планова нарада з керівниками закладів освіти. Провела нараду начальник відділу освіти Олена Ярославівна Поплінська.
Про окремі питання фінансової діяльності закладів освіти вела мову з керівниками у своєму виступі головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Оксана Євгенівна Тимченко.
Про підсумки проведення ЗНО учнів 11-х класів у 2018 році інформувала методист комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Оксана Федорівна Ліщинська. 
Стан роботи закладів освіти щодо формування мережі на 2018/2019 навчальний рік висвітлила  у виступі головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Мирослава Миколаївна Олещук. 
Детально про підготовку закладів освіти району до роботи у 2018/2019 навчальному році вела мову з керівниками начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Ярославівна Поплінська.
Також Мирослава Миколаївна Олещук  інформувала про підсумки організації відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків шкільного віку влітку 2018 року.
Йшлося також про найближчі важливі заходи і події. Завідувач районного методкабінету Ігор Богданович Колос  інформував, зокрема, про участь вчителів в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».  Роз'яснення щодо формування звіту «Про чисельність та склад педагогічних працівників ЗЗСО» (форма 83-РВК) надала методист РМК Марія Федорівна Мельник. Про підготовку до опалювального сезону  2018/2019 року інформував начальник групи централізованого господарського обслуговування закладів та установ освіти Михайло Володимирович Мельник.
У нараді взяла участь перший заступник голови Зборівської РДА Марія Миколаївна Назарчук, яка акцентувала увагу керівників на окремих питаннях впровадження концепції Нової української школи у закладах загальної середньої освіти та дотримання виконавської дисципліни.

Більше світлин тут

Переглядів: 59 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar