Головна » 2017 » Вересень » 13 » Вересневий вишкіл для учнівської молоді «Захисти свій дім»
14:46
Вересневий вишкіл для учнівської молоді «Захисти свій дім»

За ініціативи голови райдержадміністрації Ігоря Яворського та громадського активіста, помічника-консультанта народного депутата Тараса Юрика Василя Мудла вже не вперше на теренах Зборівщини проводиться вишкіл «Захисти свій дім».
Захід відбувся на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова для учнів старших класів 12 вересня. Учасників вишколу привітала начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Назарчук. Передусім учасникам вишколу провели лекції з історії України та заняття із психологічної підготовки. Далі учні заслухали інформацію про основи рукопашного бою та безпечного поводження зі зброєю, після чого зайнялись фізичною підготовкою та побували на майстер-класі по збору і розбору автомата. 
Кульмінацією вишколу стало вручення керівником району Ігорем Яворським макета автомата Калашникова Зборівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Тож тепер школярі нашого району зможуть вчитися збирати й розбирати справжній автомат, наочно вивчати його будову під час занять із предмета «Захист Вітчизни».
«Найбільший пріоритет для нас на сьогодні – це національно-патріотичне виховання нашої молоді. Адже з початку років незалежності в нашій державі не пропагувалися національні ідеї. Тож зараз, в такий особливий час, створення центрів національно-патріотичного виховання та впровадження їхньої діяльності є одним з найперших і найважливіших завдань. Ми і надалі сприятимемо проведенню подібних навчань з бойового злагодження юних українців. Щира подяка керівнику проекту «Захисти свій дім» Миколі Більчуку та його побратимам, воїнам-героям, які жертовно присвятили себе дуже правильній та важливій справі», – сказав у зверненні до учасників вишколу  очільник Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський.

За матеріалами сайту та сторінки на Facebook Зборівської РДА

Фотогалерея (світлини Галини Маланчук)

Переглядів: 64 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Зборова, Ігор Яворський, Зборівська РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar