Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Від проектної діяльності – до життєвого успіху
12:55
Від проектної діяльності – до життєвого успіху

У відділі освіти райдержадміністрації 25 жовтня 2018 року відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів з проблеми «Проектна діяльність як засіб розвитку та вдосконалення особистості».
Досвідом роботи з організації та реалізації міжнародних молодіжних проектів поділилися викладачі Зборівського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Галина Липак і Олександра Оробчук. Координатори розповіли про співпрацю між Зборівським коледжем і ZST im. płk. Gwidona Langera, про діяльність Польсько-Української Ради обміну молоддю та можливості, які вона надає в організації та фінансуванні молодіжних проектів, розкрили деталі організації проектної діяльності, презентували успішно реалізовані проекти «Професійні питання без кордонів» та «Разом музично, фольклористично».
Продовжила роботу семінару методист Зборівського РМК Любов Шнир. Вона ознайомила педагогічних працівників з проектами, які можна реалізувати спільно із закладами освіти ЄС, запросила долучитися до програми е
Twinning, а також презентувала покрокову реєстрацію та організацію роботи за проектом та зазначила,  що під час участі в еTwinning учні мають можливість ознайомитись з культурами інших раїн, розширити коло спілкування і власний світогляд. Для організаторів виховного процесу – це налагодження контактів з педагогічними працівниками з інших країн, можливість проявити свою креативність і реалізувати себе.
Організатори виховного процесу обмінялися досвідом проектної діяльності в закладах освіти і зробили висновки щодо важливості і результативності проектів в освітньому процесі.
Любов Шнир, методист Зборівського РМК, акцентувала увагу учасників семінару на організації проектів органів учнівського самоврядування, підвела підсумки та зробила огляд корисних інтернет-ресурсів.

Фотогалерея

Матеріали про реалізовані проекти:
"Професійні питання без кордонів" (фільм про проект-2017)
Сайт проекту-2017
"Разом музично, фольклористично" (фільм про проект-2018)
Сторінка проекту-2018 у Фейсбук

 

Переглядів: 63 | Додав: admin2 | Теги: Любов Шнир, Зборівський коледж, Олександра Оробчук, відділ освіти Зборівської РДА, Галина Липак | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar