Головна » 2018 » Січень » 8 » Відбулося перше у новому році розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації
17:00
Відбулося перше у новому році розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації

Начальник відділу освіти Марія Миколаївна Назарчук привітала присутніх з прийдешніми святами і передала керівникам окремих закладів освіти грамоти, дипломи і подяки, якими за успіхи і високі результати у минулорічних Всеукраїнських, обласних та районних заходах нагороджені їх команди, колективи, педагоги та учні. 
Далі керівник районної галузі освіти оголосила питання порядку денного засідання і після погодження колегія розпочала їх розгляд.
Про стан виконання колективної угоди між відділом освіти Зборівської РДА та радою районної організації профспілки працівників освіти за 2016 рік  доповідав голова районної організації профспілки працівників освіти
Микола Васильович Остапчук. Стабільне фінансування, своєчасна виплата в повному обсязі заробітної плати, інші заходи соціального спрямування забезпечили порозуміння у всіх трудових колективах. А це – найголовніший результат дії колективної угоди. Із розглянутого питання колегія ухвалила відповідне рішення.
Про план роботи відділу освіти Зборівської районної державної адміністрації на 2018 рік інформувала головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Володимирівна  Тихоліз. Реалізація державної освітньої політики та розвитку освіти в районі відповідно до нового Закону України «Про освіту», законодавчих актів Президента України, Уряду, нормативних документів Міністерства освіти і науки України, розпоряджень голови обласної та розпоряджень і доручень голови районної державних адміністрацій стануть основою діяльності відділу освіти райдержадміністрації у 2018 році. Буде продовжено практику щомісячного звітування ходу виконання річного плану роботи. А після оголошення його структури, основних положень і питань, колегія рекомендувала начальнику відділу освіти затвердити план роботи на 2018 рік.
Про стан викладання та рівень навчальних досягнень із предмету «Захист Вітчизни» доповідав завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Ігор Богданович Колос. Ухвалене колегією рішення з даного питання стане основою відповідного наказу відділу освіти райдержадміністрації.
Про стан реалізації районної програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2016-2018 роки доповідала методист комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Шнир Л.М. Головний висновок – відділом освіти райдержадміністрації, комунальною установою "Зборівський районний методичний кабінет" Зборівської районної ради, закладами освіти району спільно зі службою в справах дітей райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведена відповідна організаційна, методична робота з педагогічними кадрами, правовиховна та профілактична діяльність з учнями, педагогізація батьків. Роботу закладів освіти району щодо реалізації районної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2016-2018 роки колегія визнала задовільною, а також ухвалила рішення з даного питання, яке стане  основою відповідного наказу відділу освіти райдержадміністрації.
Про стан виконавської дисципліни у відділі освіти та навчальних закладах району щодо реалізації завдань, визначених нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голови районної державної адміністрації доповідала головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Володимирівна Тихоліз. За детальним аналізом позитивних тенденцій і негативних моментів з організації та виконання вимог директивних документів кожен керівник закладу освіти отримав можливість зробити відповідні висновки, а окремі – змінити підходи до власної виконавської дисципліни, взявши до уваги ухвалене рішення колегії.
Розглянувши питання «Про роботу із зверненнями громадян, які надійшли у відділ освіти за 2017 рік», колегія відділу освіти завершила свою роботу.

Фотогалерея

Переглядів: 143 | Додав: admin2 | Теги: колегія відділу освіти Зборівської | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar