Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації
13:35
Відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації

Відкриваючи чергове засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації, начальник відділу освіти Олена Ярославівна Поплінська запропонувала учасникам для розгляду два питання.
Після погодження порядку денного засідання, про організацію профільного навчання та допрофільної підготовки в закладах загальної середньої освіти району доповідав завідувач комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради Ігор Богданович Колос. У прийнятому рішенні колегія рекомендувала керівникам закладів загальної середньої освіти: передбачити в освітніх програмах основної школи допрофільну підготовку учнів 8-9 класів, поглиблене вивчення окремих предметів відповідно до запитів здобувачів освіти, їх батьків; систематично здійснювати діагностику інтересів та здібностей учнів фахівцями психологічної служби, класними керівниками; забезпечити зміцнення матеріальної бази допрофільної підготовки та профільного навчання. Організаційно-методичний супровід до профільної підготовки учнів 8-9 класів та профільного навчання 10-11 класів доручено здійснювати районному методичному кабінетові.
Про виконання рішення колегії відділу освіти від 31 жовтня 2017 року «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень із трудового навчання, технологій» доповідав методист РМК Микола Васильович Остапчук. Аналізуючи виконання рішення колегії жовтня 2017 року, він зазначив, що фаховий склад вчителів трудового навчання дозволяє забезпечити відповідний рівень викладання предмету. Всі вони вчасно проходять курсову перепідготовку, наполегливо працюють над підвищенням власного кваліфікаційного рівня. Проведення навчальних занять і стан майстерень трудового навчання в загальному відповідають вимогам Правил безпеки. Облік інструктажів здійснюється своєчасно, у кожній майстерні є акти-дозволи на проведення занять. 
Оскільки рішення колегії жовтня 2017 року в основному виконані, інформацію взято до відома і прийнято рішення про зняття даного питання з контролю. На цьому засідання колегії завершилося.
Приємним моментом на зібранні керівників закладів освіти стало привітання директора Висиповецького НВК Галини Романівни Петришин з ювілеєм та вручення їй за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління, творчий підхід до вирішення галузевих проблем грамоти відділу освіти райдержадміністрації.
З окремими повідомленнями до керівників шкіл звернулися також методисти РМК Любов Михайлівна Шнир та Марія Федорівна Мельник.
А ще в цей день начальник відділу освіти Олена Ярославівна Поплінська передала на заклади освіти для першокласників Нової української школи отримані напередодні великі набори конструкторів LEGO Play Box, кожен з яких містить по 70 елементів, та закуплені відділом  освіти дидактичні матеріали.

Переглянути більше світлин  

Переглядів: 48 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar