Головна » 2018 » Грудень » 27 » Відбувся районний семінар вчителів хімії та біології
09:40
Відбувся районний семінар вчителів хімії та біології

21 грудня 2018 року на базі відділу освіти райдержадміністрації відбувся районний семінар вчителів хімії та біології на тему «Групова навчальна діяльність учнів на уроках хімії та біології».
Досвідчені педагоги у ході семінару поділилися з колегами своїми напрацюваннями. Зокрема, вчитель хімії ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Чернихова Надія В’ячеславівна Шинкар виступила з презентацією «Розвиток критичного мислення учнів на уроках хімії через використання ІКТ», а також провела з учасниками семінару практичне заняття у форматі групової роботи. Тему «Активізація пізнавальної діяльності та розвиток творчих здібностей учнів на уроках біології та хімії» висвітлила вчитель біології та хімії ЗОШ І-ІІ ступенів с. Осташівців Богдана Богданівна Борисяк. Про активізацію впровадження STEM освіти в Новій українській школі йшлося у презентації вчителя хімії та біології Зборівської державної української гімназії імені Романа Завадовича Ірини Євгенівни Башуцької на тему  «Інтегроване навчання  в процесі вивчення біології та хімії як складова STEM освіти». 
При підведенні підсумків семінару та виробленні рекомендацій, методисти РМК Марія Федорівна Мельник та Галина Пилипівна Боднар акцентували увагу присутніх на те, що групова навчальна діяльність дає ширші можливості для реалізації індивідуального підходу до навчання, створює атмосферу дружнього спілкування, відповідальності за результати своєї праці. Зіставляючи різні точки зору, аналізуючи відповіді, учні розвивають прийоми розумової діяльності, що значно підвищує їхню навчальну активність, створює певні умови для формування позитивної мотивації навчання школярів.

Фотогалерея

Переглядів: 46 | Додав: admin2 | Теги: районний семінар вчителів хімії та , відділ освіти Зборівської РДА | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar