Головна » 2018 » Травень » 29 » Військово-патріотична гра «Сокіл»
12:48
Військово-патріотична гра «Сокіл»

П’ять кращих команд учнів 9-10 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів району змагалися в Залізцях та їх околицях за програмою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл».  
Найкраще були підготовлені залозецькі «соколи», які перемогли у стройовому впоряді, на смузі перешкод, у стрільбі з пневматичної гвинтівки, тактичній підготовці та наданні першої медичної допомоги. 
Вихованці Ярослава Дереха та Богдана Мислика не тільки завоювали кубок районного етапу, а й візьмуть участь в обласному фіналі гри «Сокіл».
На другому місці – учні ЗОШ І-ІІІ ст. с. Загір’я, які найшвидше розбирали й складали автомат Калашникова, споряджали його магазин (керівники команди Ігор Галатюк та Галина Курілова). Перемогли вони й у звитяжних змаганнях «лава на лаву». 
Найкраще знали історію національно-визвольних змагань та Українського війська вихованці вчителя історії Гає-Розтоцького НВК Василя Демчука, а найсильнішими в перетягуванні линви – учні Озернянської школи (Роман Коковський). 
Привітала «соколів» та вручила нагороди переможцям начальник відділу освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради Наталія Смук. Належні умови для учасників змагань забезпечила дирекція Залозецької школи (директор – Ярослав Нечай). 

Ігор Колос, завідувач Зборівського РМК 

Переглянути більше світлин

Переглядів: 41 | Додав: admin2 | Теги: Ігор Колос, віійськово-патріотична гра Сокіл, СЗОШ І-ІІІ ст. смт. Залізці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar