Головна » 2017 » Червень » 26 » Військово-патріотичний вишкіл учнівської молоді Зборівщини пройшов на Залозеччині
12:42
Військово-патріотичний вишкіл учнівської молоді Зборівщини пройшов на Залозеччині

23 – 25 червня з ініціативи голови Зборівської районної державної адміністрації Ігоря Богдановича Яворського, за участі інструкторів-волонтерів проекту «Захисти свій дім» (керівник Микола Більчук) та членів проводу громадської організації «Молодіжний національний конгрес» (голова районної організації Василь Дмитрович Мудло) пройшов військово-патріотичний вишкіл учнівської молоді Зборівщини.
Відкриття вишколу відбулося у селищі Залізці біля пам’ятника герою УПА Володимиру Якубовському. На добру справу учнівську молодь благословив отець Микола Бобровський. Учасників привітали начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Миколаївна Назарчук, селищний голова Любомир Іванович Фесик, юні вихованці Зборівського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (директор Наталія Василівна Семенович). До місця таборування в лісовому урочищі с. Бліх учасники вишколу пройшли пішою ходою. 
Понад п’ятдесят учнів 7 –10-х класів загальноосвітніх шкіл  І-ІІ та І-ІІІ ступенів району, які взяли участь у військово-патріотичному проекті «Захисти свій дім», протягом трьох днів поринули у цікаве таборове життя, насичене заняттями з психологічної, тактичної, вогневої підготовки, основ рукопашного бою, поводження з вибухонебезпечними предметами, змаганнями з пейнтболу. Щовечора молодь збиралася біля ватри на патріотичні гутірки та посмакувати рибацькою юшкою. Таке фізичне і моральне загартування, спілкування з природою згуртувало таборовиків.
Відвідав табір з військово-патріотичного вишколу голова районної державної адміністрації Ігор Богданович Яворський, а у спілкуванні з учасниками й організаторами повідомив, що такі патріотичні таборування на Зборівщині відбуватимуться щомісяця протягом літа.
На закритті вишколу комендант табору Василь Дмитрович Мудло оголосив результати змагань з пейнтболу та провів нагородження переможців грамотами і цінними призами відділу в справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Керівник проекту Микола Миколайович Більчук підвів підсумки занять згідно програми вишколу. 
Кожен учасник, який пройшов повний вишкіл, інструктори та волонтери отримали грамоти голови райдержадміністрації Ігоря Богдановича Яворського. 
Слід зазначити, що фінансову допомогу в організації вишколу надав народний депутат України Тарас Юрик, а підприємці Зборівщини Іван Михайлюк та Олександра Большакова допомогли продуктами харчування. Сприяння в проведенні вишколу надав старший лісничий Мшанецького лісництва Богдан Ігорович Косінський, організувати харчування таборовиків допомогла дирекція СЗОШ І-ІІІ ст. смт. Залізці.

Фотогалерея

Переглядів: 311 | Додав: admin2 | Теги: відділ освіти Зборівської РДА, проект захисти свій дім | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar