Головна » 2018 » Квітень » 2 » Вихованка ДЮСШ Уляна Рава стала в Одесі чемпіонкою України з легкоатлетичного кросу
13:52

З0 березня в Одесі відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих. У цих змагання у складі збірної команди області взяли участь вихованці тренера-викладача Зборівської ДЮСШ Володимира Небельського.

Серед дівчат 2003 року народження і молодші на дистанції 1000 метрів чемпіонкою України стала Уляна Рава, яка перетнула фінішну стрічку першою. Андріана Антонюк на цій же дистанції фінішувала шостою.

Також залікові очки до скарбнички команди області поклала учениця 7-го класу Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича Марія Мочук.

Фотогалерея змагань

Переглядів: 59 | Додав: admin2 | Теги: Володимир Небельський, Зборівська ДЮСШ, Уляна Рава | Рейтинг: 0.0/0